Twój koszyk

Wartość brutto0
Pozycji0

PSB KLEJ DO GLAZURY I TERAKOTY 25KG IZOLBET

Cena12.49 pln
Ilość:
Dostępność Na zamówienie
Odśwież

Szczegóły towaru

Kategoria Inne
Symbol/EANs3.305psbkgt25/5907810192626
Jednostka miarysztuka
Stawka VAT23%
Cena netto10.15 pln
Cena brutto12.49 pln
Zasoby

Zaprawę stosuje się do przyklejania płytek ceramicznych, terakotowych, ściennych i podłogowych. Na podłoża betonowe, ceramiczne jastrychowe, surowe i tynkowane w pomieszczeniach nie narażonych na obciążenia przemysłowe i ciągłe zawilgocenie.

Podłoże oczyścić z brudu, luźno związanej bądź zwietrzałej zaprawy oraz innych substancji obniżających przyczepność i wyrównać. Wyrób jest gotowy do użycia po mechanicznym wymieszaniu z wodą w proporcji 25 kg suchej mieszanki na 5,25 do 6,0 l wody i ponownym wymieszaniu po 5 minutach. Po zarobieniu wodą zaprawa zachowuje przydatność do użycia maksymalnie 3 godziny. Po wymieszaniu zaprawę klejową nanosić na podłoże pacą ząbkowaną oraz na spodnią stronę płytki cienką warstwą pacą płaską. Całkowita grubość warstwy klejowej powinna wynosić od 2 mm do 6 mm. Maksymalny czas (czas otwarty) dociśnięcia płytek po naniesieniu kleju wynosi 20 minut (przy podłożu niechłonnym). Fugowanie okładziny można rozpocząć nie wcześniej niż po 48h od przyklejenia płytek. Użytkowanie posadzki po całkowitym związaniu.

Nakładać w temperaturze od +5°C do +25°C. Około 1,5 kg na 1 mkw. na każdy 1 mm grubości warstwy, zależne od stopnia nierówności podłoża i rodzaju płytek. Przechowywać w fabrycznie zamkniętych opakowaniach, w warunkach suchych, zalecane na paletach. Chronić przed wilgocią. Przydatność do użycia: 9 m-cy od daty produkcji© 2016 INFOVER